fbpx

KJELL ÅSLUND AUKTION 1

Vinnande bud: 300 kr

TITEL: Amanda
TEKNIK: Litografi
STORLEK: B46XH34
UPPLAGA: 194/260
NUMRERAD / SIGNERAD
(GALLERIPRIS 1100 KR)

Objektets skick: Ny

SKU: 63951 Kategori: Tagg:

Kjell Åslund auktion 1Född i Stockholm 1948. Bor och arbetar på Österlen. Representerad: Statens Konstråd, kommuner, landsting och privata samlingar. Kjell Åslund arbetar även med digital grafiktryckning eller Gliclée tryck.

Kjell Åslund auktion 1 – Avslutningsvis Kjell Åslund är en av de konstnärer som finns representerad på konstgalleri Galleri Mats Bergman

Auktionen har avslutats

Högsta budgivare var: m**************g

Datum Lägg bud Användare Auto
25 oktober, 2020 18:43300 krm**************g
25 oktober, 2020 18:03200 krK********V
25 oktober, 2020 15:05100 krm**************g
16 oktober, 2020 00:00Auktion startade