ANDERS APPELKVIST - AUKTION
ANDERS APPELKVIST - AUKTION
Aktuellt bud: ()
Startbud:
Reservationspris inte uppnått
Köp det nu pris: 350 SEK
Ange det högsta belopp som du är villig att betala och bud kommer automatiskt att läggas för dig upp till det angivna beloppet
Budgivare | Belopp | Datum |
GALLERIPRIS: 1700KR
TEKNIK: LITOGRAFI
BILDSTORLEK: B45XH32
PAPPERSSTORLEK: B45XH32
LITET MÄRKE I HÖGRA KANTEN SYNS EJ VID INRAMNING
NUMRERAD/ SIGNERAD